1 hodina pro jistou budoucnost vašeho podnikáníZákladní webinář ochrany značky

Ztrácíte se v problematice ochranných známek a jejich registrace? Chcete chránit svou značku před kopírováním a parazitováním konkurence a netušíte, jak na to? Nevíte, jestli bude ochranná známka přínosná pro vaše podnikání?

Pak právě pro vás je tu Jindyne Základní webinář ochrany značky s českou a evropskou známkovou zástupkyní, JUDr. Jindrou Šulcovou.

Přihlaste se a braňte svoji značku.

Kdy: 29. dubna 2021, 19:00
Přihlásit se do webináře

Co se na hodinovém webináři dozvíte

 • Co všechno je ZNAČKA a kolik jich vlastně máte
  Taky pro vás značka vždycky byla prostě jen název? Pak vás překvapí, co všechno tenhle termín z právního hlediska pokrývá. A co všechno je tedy třeba bránit před konkurencí.

  Podíváme se na druhy značek, jejich specifika a překážky, které mohou stát v cestě registraci ochranné známky pro tu vaši.
 • KOMU TEĎ PATŘÍ vaše značka
  Myslíte si, že ke svou značku vlastníte od chvíle, kdy pod ní začnete podnikat? Pak pro vás webinář bude pravděpodobně nemilým prozřením.

  Vysvětlíme si rozdíl mezi zapsanou a nezapsanou značkou, jak je to s vlastnickými právy k nim, i proč rodinným podnikům rozhodně doporučujeme ochrannou známku registrovat.
 • Co je OCHRANNÁ ZNÁMKA a jak brání vaše podnikání
  Víte, že typů ochranných známek existuje celá řada? Že díky nim svou značku můžete bránit na českém trhu, ale i v zahraničí? A že chrání jen to, co specifikujete v přihlášce?

  Ukážeme si, jak fungují ochranné známky u nás a v ostatních zemích, jaké známky rozlišujeme, kolik stojí a co s jejich pomocí můžete chránit. 
 • Co REGISTRACE OCHRANNÉ ZNÁMKY znamená pro vás a vaši značku
  Přemýšlíte, jestli vaše značka opravdu potřebuje bránit a jestli se vám investice do ochranné známky vyplatí? Kdy je nejlepší registraci řešit? A není jednodušší podnikat bez ní?

  Dozvíte se, ve které fázi podnikání je ideální přemýšlet o ochranné známce, jaká rizika s sebou nese podnikání bez zápisu, a na co v takovém případě dávat pozor.
 • Co může a nemůže vaše KONKURENCE
  Může konkurence používat značku stejnou nebo podobnou té vaší? A jak postupovat v situaci, kdy někdo kopíruje vaše výrobky nebo služby?

  Poradíme, jak se bránit proti parazitickým značkám, a ukážeme si, jak vypadá právní spor o značku v případě registrované ochranné známky a u nezapsané značky.
 • Kam až vám vaše značka dovolí RŮST a jak plánovat
  Plánujete expanzi do zahraničí? Máte velké plány s rozšířením portfolia výrobků či služeb? Nemáte představu, kam se svou značkou směřujete?

  Naučíme se strategicky plánovat několik kroků dopředu a ošetřit značku pro všechny budoucí eventuality. Aby ve vašem podnikatelském rozletu nepřišla chvíle, kdy narazíte její na limity
Kdy: 29. dubna 2021, 19:00

Cena: 250 Kč + DPH

Těšíme se na viděnou,
Tým Jindyne

Copyright © 2020 Jindyne s.r.o. Obsah minikurzu je opatřen certifikátem WIPO PROOF

Rychlá navigace

Kontaktní informace

Jindyne s.r.o.
společnost patentových zástupců
IČO: 02014475
DIČ: CZ02014475
U Statku 77, Mnichovo Hradiště, Hněvousice 29501

E-mail: info@jindyne.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Máte dotaz? Napište nám

Kontaktní formulář
© 2024 Jindyne s.r.o.
menu