Rešerše značky je nejlepší přítel byznysu

Rešerše značky umí perfektně odhalit kdejakého kostlivce ve skříni. I když vás dost možná napadne, že o něm snad ani nechcete vědět, informace, které rešerše přináší, jsou pro každého podnikatele ohromně cenné. Čím dřív se o nich dozvíte, tím snadněji se vám s nimi bude pracovat. Neschovávejte hlavu do písku a pojďte s námi hledat řešení!

Rešerše není nic jiného než cílený průzkum rejstříků ochranných známek a ostatního online prostoru, v rámci kterého hledáme shodné a podobné značky a ochranné známky chráněné pro stejné nebo podobné výrobky a služby, jako jsou ty našeho klienta (ze zákona totiž nikdo nesmí bez souhlasu vlastníka ochranné známky na trhu užívat stejnou nebo podobnou značku pro stejné nebo podobné výrobky a služby).

Rešerše nám tak dává perfektní přehled o rizicích registrace té které značky jako ochranné známky.

Zpracováváme ji ve chvíli, kdy už víme, jak přesně chceme značku chránit, a pomocí rešerše ověřujeme, jestli to půjde.

Nezřídka při ní narážíme na starší ochranné známky chránící stejný nebo velmi podobný název značky a stejné výrobky a služby a pak řešíme, co s tím. Jestli zkusit podat přihlášku ochranné známky, hledat plán B, nebo obojí.

Rešerše ale stejně dobře může pomoct ověřit, jestli se vám právě někdo nesnaží ukrást značku. Že je v dnešní době možné legálně ukrást nedostatečně chráněnou značku už určitě tušíte.

Díky tomu všemu rešerše není strašák, ale nejlepší přítel vašeho byznysu.

Rychlá navigace

Kontaktní informace

Jindyne s.r.o.
společnost patentových zástupců
IČO: 02014475
DIČ: CZ02014475
U Statku 77, Mnichovo Hradiště, Hněvousice 29501

E-mail: info@jindyne.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Máte dotaz? Napište nám

Kontaktní formulář
© 2024 Jindyne s.r.o.
menu