IP SCAN: Najděte a chraňte jedinečnost svého podnikání

Každý chceme být pro své klienty a zákazníky jedinečným. A každý můžeme být. Stačí jen najít to, čím se odlišujeme od konkurence, a pečlivě to chránit. Ne každý ale ví, v čem všem jeho jedinečnost spočívá a jak ji bránit před kopírováním a parazitováním. Právě od toho je tu služba IP SCAN.

Duševní vlastnictví je vaše exkluzivita

O vašem duševním vlastnictví díky výzkumům víme, že ho máte víc, než si myslíte. U technologických firem jsou to typicky nová technická řešení, procesy a další složky obchodního tajemství. U těch netechnologických jde o obchodní tajemství, značku, vzhled výrobků a další. Není toho málo a to ještě nejsme u konce.

Pokud podnikáte, dost pravděpodobně se vás dotýkají autorská práva, doménová jména a další nehmotné statky, které potřebují strategické řízení, aby pracovaly pro vás a ne proti vám. Protože ochranou duševního vlastnictví chráníte své budoucí zisky. Je to investice do budoucnosti jako každá jiná.  

IP SCAN vám pomůže rozklíčovat složky vašeho duševního vlastnictví a ukáže vám, co pro ochranu jednotlivých statků udělat, abyste zůstali na vrcholu. 

Co je IP SCAN

IP SCAN je hloubková analýza vašeho duševního vlastnictví. V rámci služby důkladně projdeme vaše podnikání a společně zjistíme, v čem jste na trhu jedineční. Pak si ukážeme, jak si tu unikátnost chránit. Jako výstup dostanete podrobnou zprávu plnou doporučení, co vše ošetřit a jak, včetně priority jednotlivých kroků.

IP SCAN je pro vás jedinečná příležitost, jak získat velký prostor pro konzultace k ochraně vašeho byznysu, abyste se dál mohli soustředit už jen na jeho růst. To vše s expertem, kterých je po celé Evropě jen něco málo přes 100.

V rámci služby IP SCAN nepodáváme přihlášky průmyslových práv. Nejde ani o právní poradenství. Je to diagnostická služba, která vás uvede do kontextu všech práv duševního vlastnictví a doporučí, jakou cestou ochrany se ve vašem konkrétním případě vydat. 

Pro koho je IP SCAN

IP SCAN je pomocná ruka pro každého, kdo se potřebuje zorientovat v možnostech ochrany svých nehmotných statků a nastavit nejvhodnější strategii

Pokud už jste ve fázi, kdy přesně víte, co potřebujete chránit, IP SCAN vám pravděpodobně nepřinese nic nového. Potřebujete podávat přihlášky, nikoli řešit strategie.  V tuto chvíli má smysl soustředit se třeba na registraci ochranných známek.

Kolik stojí IP SCAN analýza duševního vlastnictví?

IP scan v ČR stojí 900 EUR. V roce 2021 ale můžete získat slevu 75 % díky podpoře EU určené malým a středním podnikům. Více o evropském grantu najdete v našem článku o těchto evropských dotacích

S využitím grantu můžete mít strategii ochrany svého duševního vlastnictví v podstatě za hubičku – 6000 Kč. Doporučujeme toho využít. Taková příležitost se jen tak opakovat nebude. Ozvěte se a můžeme se do toho pustit.

Rychlá navigace

Kontaktní informace

Jindyne s.r.o.
společnost patentových zástupců
IČO: 02014475
DIČ: CZ02014475
U Statku 77, Mnichovo Hradiště, Hněvousice 29501

E-mail: info@jindyne.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Máte dotaz? Napište nám

Kontaktní formulář
© 2024 Jindyne s.r.o.
menu